Bezlepkové sety
Spolupráce s firmou PPikanto s.r.o.

Na pražském fóru celiaků konaném v roce 2021 došlo k navázání vstřícné spolupráce se sociální firmou PPikanto z Jiřetína pod Jedlovou. Pro komunitu celiaků a další příznivce bezlepkové výživy je to dobrá zpráva - právě přinášíme na trh nové komplexní produkty bezlepkové kuchyně. Jako první kvalitní tekuté "zlaté" vývary PPikanto s bezlepkovými polévkovými nudlemi Gutini pasta. 

V současné době jsou na trhu 3 druhy kvalitních tekutých bezlepkových vývarů PPikanto - zeleninový, drůbeží a hovězí. Tyto vývary neobsahují přípravky potravinářské chemie ani konzervanty (jsou pouze sterilované), ani přidanou sůl. S těstovinami Gutini pasta tvoří vynikající základ pro přípravu několika druhů rychlé bezlepkové nudlové polévky. Zeleninový vývar s nudlemi je vhodný pro vegetariánskou i veganskou stravu.


Bezlepkové novinky roku 2022

PPikanto stejně jako my připravuje řadu gastronomických novinek pro bezlepkovou dietu. Jejich kombinací si zákazníci budou moci objednat kvalitní potravinářské výrobky, z nichž lze připravit rychlý a výživný pokrm. 

V případě zájmu můžete výrobky obou našich firem ochutnat při akci
která je plánována ve dnech 25. až 27. března 2022 v Janově nad Hřenskem.

.